Rakve

Rakev Anturie

Anturie

Dřevěná rakev Anturie s látkovým vybavením a krajkou v hnědém provedení je vhodná pro muže i ženy. Jednoduše zdobená rakev je vhodná zejména pro pozůstalé, kteří se chystají zesnulého zasypat květinami a smutečními věnci. Přílišně zdobená rakev se spoustou květin nevypadá zrovna nejlépe.

Rakev Begonie

Begonie černá

Obřadová dřevěná kremační rakev Begonie v černém provedení je vhodná k vystavení a poslednímu rozloučení s milovanou osobou. Po stranách je bohatě zdobená zlatými reliéfy, díky tomuto zdobení již není třeba bohatá květinová výzdoba. Součástí rakve Begonie je také látkové vybavení a jemná krajka.


Rakev Begonie Palisandr

Obřadová dřevěná rakev Begonie ve variaci palisandr vám zajistí důstojné rozloučení s milovanou osobou. Celá rakev je po stranách bohatě zdobená zlatými reliéfy. Rakev by pozůstalí měli vybírat s ohledem na zesnulého. Pokud si s výběrem nejste jistí, neostýchejte se obrátit na naší pohřební službu.

Rakev Begonie palisandr

Rakev Diana zdobená

V naší nabídce naleznete také obřadovou výstavní rakev Dianu s jemně dekorovaným horním dílem. Ve spodní části se stejně jako u nezdobené varianty nachází madla, díky kterým se rakev Diana hodí k pohřbívání do země. Také zdobenou variantu rakve můžete ještě dozdobit správně vybranou květinovou vazbou.

Rakev Diana zdobená
Rakev Diana nezdobená

Diana nezdobená

Madla po stranách dřevěné nezdobené rakve Diana naznačují, že se jedná o rakev vhodnou k pohřbení do země. Čisté linie a pouze hnědá barva. Jedná se o opravdu jednoduchý kousek, který se typově hodí pro zesnulé muže i ženy. Pokud byste rakev chtěli přeci jen něčím ozdobit, vhodným řešením bude správně zvolená květinová vazba.

Rakev Jíva

Rakev Jíva světlá

Rakev Jíva ve světlém provedení s jemným zdobením po horním obvodu se řadí mezi obřadové a také kremační rakve. Vysoce kvalitní dřevěná rakev je navíc vybavena kvalitním vnitřním polstrováním. Stejně jako smuteční květinová výzdoba, také rakev by měla maximálně korespondovat s osobností zesnulého.

Jíva tmavá

Rakev Jíva v tmavém provedení s jemnými reliéfy po stranách horního dílu rakve působí důstojným dojmem. Pokud zesnulý upřednostňoval jednoduchost před bohatou výzdobou, bude pro něj tmavě hnědá rakev Jíva tou správnou volbou. Tento typ rakve je vhodný zejména pro obřad a ke kremaci.

Rakev Jíva

Lilie černá

Černá rakev Lilie, co se zdobení týče je jedna z jednodušších variant. Velmi často se používá v případech, kdy rodina není příliš zaměřena na četná zdobení a preferuje spíše skromnější a přirozenější vzhled. Jemná krajka a kvalitní vnitřní polstrování dodává rakvi patřičnou důstojnost a zesnulého pohodlně doprovodí na druhý břeh.

Rakev Lilie
Rakev Palma nezdobená

Palma nezdobená

Design rakve by měl být v souladu s osobností a životem zesnulého. Někdo dá přednost prosté rakvi - pro tuto volbu je zde nezdobená hnědá rakev Palma. Výstavní a kremační rakev Palma je uvnitř polstrovaná a vybavená je krajkou, která celé rakvi dodává jemnost a osobitý styl.

Rakev Lilie

Lilie hnědá

Dřevěná rakev Lilie s jednodušším zdobením po obvodu horní části, je nabízena také v hnědém provedení. Samozřejmě ani zde nechybí jemná krajka a kvalitní vnitřní polstrování. Pokud byste si přeci jen přáli rakev více ozdobit, doporučujeme vám vybrat vhodné smuteční květinové aranžmá či věnec.

Palma zdobená

V zastoupení hnědých rakví se nachází také bohatě zdobená rakev Palma. Masivní madla naznačují, že se jedná o rakev vhodnou k pohřbívání do země. Stejně jako jiné rakve má i tato uvnitř bohaté látkové vybavení. Pokud se se svým blízkým hodláte rozloučit velkolepě a v honosném stylu, zdobená rakev Palma bude pro vás tou správnou volbou.

Rakev Palma zdobená

Rakev Růže palisandr

K výrobě této tmavě dřevěné zdobené rakve Růže bylo použito kvalitní dřevo ve variantě palisandr. Zlatý reliéf se rozkládá po celém obvodu vrchního dílu rakve. Nechybí ani vysoce kvalitní polstrování a bílá jemná krajka. Se správně zvolenou smuteční květinovou ozdobou bude rakev vypadat vysoce honosně.

Rakev Růže palisandr
Rakev Zlatice černá

Rakev Zlatice černá

Někteří lidé nemají rádi přílišně zdobené a honosné věci. V tomto případě bychom se měli jednoduchosti a prostoty držet i při výběru rakve a vybrat jednoduchou obřadní a kremační rakev. Černá rakev Zlatice veškeré tyto požadavky splňuje.

Rakev Zlatice bílá

Zlatice bílá

Obecně se traduje, že bílá obřadová rakev se používá v situacích, kdy zemře novorozenec, dítě či velice mladý člověk. Dřevěná rakev Zlatice z naší nabídky je nezdobená, jednoduchá a prostá. V kombinaci se správně zvoleným smutečním věncem však zajistíte zesnulému důstojné rozloučení.


Zlatice mahagon

Dřevěná obřadová rakev Zlatice mahagonového vzhledu je jednoduchý typ rakve určený pro zesnulé, kteří vyznávali nepříliš pompézní způsob života. Pro tento typ lidí mnohdy méně znamená mnohem víc. Vnitřek rakve Zlatice je polstrován a správný výběr květinového aranžmá celou rakev pozvedne o několik úrovní výše.

Rakev Zlatice mahagon

Zlatice ořech

Jednoduchá leštěná dřevěná rakev Zlatice typu ořech spadá do kategorie obřadních a kremačních rakví. Vnitřek je pohodlně a kvalitně polstrován a zesnulému tak zajistí pohodlný vstup na druhý břeh. Rakev Zlatice se svým stylem hodí pro muže i ženy. Pokud si výběrem rakve nejste jisti, neváhejte se obrátit na naši pohřební službu.

rakev Zlatice ořech
Rakev Zlatice přírodní

Zlatice přírodní

Dřevěné rakve Zlatice mají ve své široké nabídce také klasickou přírodní variantu medové barvy, která se hodí zejména pro kremaci. I takto jednoduché rakvi můžete jednoduše dodat okázalost a půvab pomocí vhodného výběru smuteční květinové výzdoby či věnce. Ani u této rakve nechybí kvalitní vnitřní látkové vybavení.

Rakev Zlatice palisandr


Zlatice palisandr

Dřevěná leštěná rakev Zlatice v provedení palisandr je zařazena do kategorie obřadních a kremačních rakví jednoduchého stylu. Vhodná je zejména pro pohřby, kdy pozůstalí zvolí prostý a důstojný pohřeb bez zbytečných okázalostí. Leštěná rakev Zlatice typu palisandr je též vhodná k pohřbům v rodinném kruhu.